Marka odzieżowa PitBull West Coast dołącza do grona partnerów zespołu motocyklowego LRP Poland podczas finału mistrzostw świata FIM EWC na torze Estoril w Portugalii.
PitBull West Coast od 1989 roku wyznacza kierunek jeśli chodzi o odzież sportową i streetwearową, będąc marką doskonale znaną miłośnikom i zawodnikom sportów wyczynowych, wysiłkowych i kontaktowych na całym świecie. Zaczynając od tego weekendu marka wkracza także w nowy obszar, sporty motorowe.
PitBull West Coast dołącza do grona partnerów zespołu LRP Poland, najbardziej doświadczonej polskiej ekipy ścigającej się w motocyklowych mistrzostwach świata FIM EWC. Wyjątkowa współpraca rozpoczyna się już od finału sezonu 2019-2020 w portugalskim Estorilu, gdzie w 12-godzinnym wyścigu startują Kamil Krzemień, Bartłomiej Lewandowski i Philipp Steinmayr. Jej efektem będzie wkrótce także specjalna linia odzieży motorsportowo-lifestyle’owej.
„Jesteśmy niezwykle podekscytowani nawiązaniem współpracy z Teamem LRP Poland – mówi Mateusz Łuckiewicz, Dyrektor ds. marketingu w PitBull West Coast. – Jako firma nieustannie poszukujemy nowych potencjalnych, a zarazem naturalnych dla nas obszarów działań. Sporty motorowe mają w sobie mnóstwo adrenaliny, która idealnie wpasowuje się w nasze DNA. Wchodzimy w zupełnie nowy dla nas świat, ale wierzymy, że dzięki temu zespołowi zostaniemy w nim na długo!”
„Promocja Polski na torach wyścigowych całego świata podczas wyścigów MŚ FIM EWC zawsze była dla nas priorytetem – dodaje szef zespołu LRP Poland, Bartłomiej Lewandowski. – Współpraca PitBull West Coast idealnie wpisuje w naszą strategię. To marka o międzynarodowym zasięgu, która jest doskonale znana fanom sportu na całym świecie. Jednocześnie motorsport jest dla niej nowym obszarem, w którym możemy wspólnie wiele osiągnąć. Jestem przekonany, że dzięki naszej współpracy fani sportów motorowych zakochają się w nadchodzącej linii odzieży motorsportowej tak samo, jak wcześniej miłośnicy sportów wyczynowych czy kontaktowych.”
Pit Bull West Coast

| #PitBullTeam

📸

Mateusz Jagielski motorsport photographer